حقيقت خاموش
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه , چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امروز اگر نگاهی به دنیای اطراف خود بیانداریم متوجه میشویم که افراد بیشتری به تاریخ  گذشته علاقه مند میشوند و بیشتر از پیش افراد علاقه مند میگردند که از گذشته ی زمینی که در آن زندگی میکنیم سر در بیاورند . منظور من از تاریخ ، تاریخ مرموزی است که ماجراجوی امروز بدون تردید به آن خواهد رسید .

" تاریخی که روز به روز ، به روزتر میشود "  شاید این جمله کمی مضحک به نظر برسد ولی اگر تا پایان مجموعه مقالات جدید حقیقت خاموش با ما باشید مطمئنا با من هم عقیده خواهید شد. اگر نوجوان امروز علاقه مند به تاریخ کمی در میان کتاب های تاریخی ، مجلات ، رسانه های مجازی و...  جستجو کند ، مطمئنا با کلماتی چون خدایان باستان (Ancient Gods) ، فضانوردان باستان (Ancient Astronauts) ، تاریخ گمشده (The Lost History) و کلماتی از این قبیل برخواهد خورد و حال با خود تصور کنید که یک نوجوان با سنی کم ولی علاقه مند به تاریخ و جستجو درمورد گذشته و نیاکان ما به چنین کلماتی برخورد کند ، به نظر شما او چه عکس العملی خواهد داشت ؟ چه نتایجی ازپیگیری چنین مطالبی خواهد گرفت ؟ چه برداشت هایی از محیط اطراف خود خواهد داشت ؟ دچار چه ناهماهنگی هایی در ذهن خود خواهد شد؟

 

تا امروز در این پایگاه مطالبی منتشر شد که سرشار از اسرار و تاریخ های مرموز و اقوام شگفت انگیز و...بود . من 15 سالم بود که با موضوع فرازمینی ها آشنا شدم وبه طور جدی دنبال کردم ، از همان زمان بسیاری از کتاب هایی که راجع به این موضوع بوده خوانده ام ، شایدکمتر مطلبی پیرامون نظریه ی فضانوردان باستان و مرتبط با آن در زبان فارسی منتشر شده باشد و من با آن برخورد نکرده باشم . در ابتدای آشنایی من با این موضوع سری کتاب های اریک فون دانیکن را خواندم ، نویسنده ای که در میان علاقه مندان به موضوع تاریخ اسرار آمیز زمین شهرت بسزایی دارد . با توجه به عدم داشتن هر گونه اطلاعات راجع به این موضوع ، آنچنان با بحران اطلاعات روبرو شدم که شاید باور کردن آن واقعا سخت باشد . پیشنهاد میکنم کتاب های او را بخوانید ، الیته من به هیچ وجه هیچ یک از مطالب آقای دانیکن را تایید نمیکنم.

 

مطالبی که از این پس در قالب سری مقالات جدید "حقیقت خاموش " منتشر خواهند شد برداشت هایی است که از تمامی اطلاعاتی که در این چند سال جمع آوری کرده ام و به امید خدا قصد دارم تا آنها را شما هم بدانید تا نگاهی بهتر به اطرافمان داشته باشیم.   

 

راه کار من برای خواندن این مطالب این است ، اگر اطلاعات اندکی دارید ، اگر تازه با موضوع فرازمینی ها ، خدایان باستان یا مطالبی از این قبیل آشنا شده اید پیشنهاد میکنم که مدتی را صرف این کنید که مطالب مختلفی را بخوانید .

شما میتوانید از کتاب ها ، مجلات ، سایت ها وبلاگ ها و .... کمک بگیرید ، البته هیچ یک از برداشت ها را قبول نکنید ، مطمئنا این برداشت ها با کلیات مطالبی که تا امروز به شما آموخته شده فرق خواهد داشت . هر برداشتی میکنید برای خود نگه دارید.

 

با نگاهی به بزرگترین موتور جستجوی جهان به 76,200,000  تعداد نتیجه برای جستجوی  کلمه ی ( Ancient Gods ) و به 89,700 تعداد نتیجه برای جستجوی کلمه ی "خدایان باستان" خواهید رسید و این اعداد و ارقام روز به روز در حال افزایش است .

اگر حقیقت خاموش را به عنوان یک دوست بپذیرید مطمئن باشید از خواندن این مقالات که به امید خدا به زودی منتشر خواهند شد ناراضی نخواهید بود . مقالاتی که شاید نگاه امروزتان را نسبت به مطالبی که در انواع کتاب ها و منابع خارجی و داخلی  به شما پیرامون فرازمینی ها ، خدایان باستان و بابل و مصر و مایا و... گفته شده را تغییر دهد ، تا راهی باشد که حقیقت را از پس این خاموشی بیرون برانیم.

 

مطمئن باشید که اگر خدا بخواهد و با ما باشید پاسخ بسیاری از سوالاتتان را پیرامون آنوناکی ، کوکول خان ، 2012 ، خدایان یونان ، هروس ، آینده ی جهان، راز های باستانی و بسیاری از مطالب دیگر را خواهید گرفت .

 

"حقیقت خاموش " از کلیه ی دوستان علاقه مند به این موضوعات تقاضا دارد تا با نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر این مطالب یاری کنند . دوستانتان را نیز به خواندن این مطالب دعوت کنید.

 

به یاری خدا به زودی در پایگاه حقیقت خاموش

تا راهی باشد برای روشن شدن حقیقت ....

 

سامان هادی پور – دی ماه 1389ارسال توسط سامان هادی پور

بشقاب پرنده

يوفو

موجودات فضايي